DEMİRKÖY MİNİ FUTBOL TURNUVASI

05 Ekim 2023 23:20 Demirköy Belediyesi 840

100. Yıl Cumhuriyet Mini Futbol Turnuvası

Korona ve bazı nedenlerden dolayı yapılamayan, bu yıl ise Demirköy Belediyesi tarafından organize edilen 100. Yıl Cumhuriyet Mini Futbol Turnuvasında Kırklareli bölgesi hakemlerinden Uras Atak’ın yönettiği final maçında Velika Spor ile Demir Ordu Spor karşı karşıya geldi. Velika Spor Ahmet 3 ve Tunahan’ın attığı gollerle 4-1 galip ayrılarak turnuvada şampiyonluğa uzandı.

Demirköy Kaymakamı Ertuğrul Bayram ve Belediye Başkanı Recep Gün’ün de izlediği maça ilgi çok büyüktü. Tezahüratları ile maça destek veren seyirciler, gelenek olarak yıllardır yapılan bu turnuvaların tekrar yapılmasını istedikleri belirterek, “Böyle etkinlikleri özlemiştik. Bu kupanın ardından büyük saha futbol turnuvasını yapılmasını bekliyoruz” dediler.

Maçtan sonra açıklama yapan Belediye Başkanı Recep Gün “Sağlıklı bir beden spordan geçer. Spor centilmenlik ve özgüvendir.' İlkesine inanıyoruz. Bu doğrultuda Demirköy’ümüzü çeşitli spor aktiviteleri ile geliştirmeye çalışıyoruz." dedi

Komiteye plaket, kazanan takımlara kupa ve madalya, takdimini İlçe Kaymakamı Ertuğrul Bayram ve Belediye Başkanı Recep Gün takdim etti. Turnuvada başarı gösteren takımlar: 1. Velika 2. Demir ordu 3. Kaya Spor 4. Sivriler Spor.
(Haber Kaynağı :
Alternatif Gazetesi)

YENİ GALERİLER

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.